velorout.com.ua » Работы Александра Шимко



Rbnfq
Карпаты
Области Украины
Грузия
Крым
Киев
 
 
 

Работы Александра Шимко

Ключ до щастя - гармонізація життя




„Хочеш бути щасливим,
то будь ним!
К.Прутков


Гармонізація психічного та фізичного стану людини – є найкращим шляхом до щастя.
Визначальним моментом у психічному здоров’ї є оточення, з яким людині випало жити, спілкуватись, працювати, тощо. Саме тому, питання на кшталт:
„Хто нас оточує?”,
„Ми обираємо, чи нас обирають?”, і
„Наскільки правильно це відбувається?”,

завжди були життєво важливими для психічно здорової людини.


Критерії вибору партнера

-фізичне і психо- емоційне здоров’я, як наслідок способу життя,
- рівень культури та життєвих цінностей, як наслідок виховання з дитинства,
- освіта, яка формує кристалізує та інтелект.


Рівень сумісності можна умовно порівняти з двома шестернями однакового розміру. Чим більше зубчиків шестерен співпадають – тим краще і надійніше якість передачі, міцніший і надійніший зв’язок між ними. Перше знайомство відбувається вже при „зачіплюванні” 1-2 зубців „шестерні”. Далі йде спілкування, зближення. Аж до вальсу Мендельсона з дзвоном кришталевих келихів, і далі – золотого весілля. бо ж обоє розбігаються на різні боки. Формування Уяви про майбутнього шлюбного партнера, модель шлюбних стосунків і поведінка з партнером, формуються на рівні підсвідомості ще в дитинстві.
Складових - зубчиків тієї шестерні у селекції майбутньої „половинки” дуже багато.
Ось, наприклад, деякі що звучать часто:
Вік, зріст, вага, статура, хода, Розмір, обсяг чи форма будь-якої чи окремо виділеної частини тіла. Колір шкіри, волосся, очей. Гучність і тембр голосу. Манера розмовляти, мовчати чи слухати.
Сперечатися, заперечувати, погоджуватися. Поведінка на людях чи у вузькому колі. Зачіска, макіяж, крватка на шиї, стрілки на брюках чи їх відсутність на панчохах. Блиск очей чи взуття. Доброта, ум, відчуття гумору, чесність, надійність, пунктуальність, національність, віросповідання, політична приналежність, соціальне походження, соціальний стан, освіта, інтелект, ступінь, звання, посада, професія, заробітна платня, квартира, дача, автомобіль, острівець в океані, кругленький рахунок у банку, книги, театр, кіно, музика, харчові звички, стосунки з випивкою, кулінарні здібності, запахи квітів, аромати тіла чи шкарпеток... Ставлення до батьків, сусідів, „братів менших”. Хобі, перспектива кар’ери за рахунок чи то партнера, чи його родичів...

Не на останньому місці сексуальне здоров’я. Список можна ще продовжувати довго. То ж повідомляйте що пропущене...
fellow
Все сказане, при нагоді чи потребі, прикривається як щирими, так і брехливими словами про красу (відповідно з суб’єктивними уявами про неї), мужність, і ще безліч яких позитивних якостях партнера, доречно сказаних в потрібний момент.

Спеціальні дослідження виявили ще декілька додаткових, можна сказати вирішальних „зубців шестерні”, які залежать від моменту народження кожного з партнерів. Неважливо шлюб це чи інший вид стосунків, але сумісні партнери народжуються у певні дні, коли комплекс космічних ритмів що отримують сумісні партнери мають співпадати між собою. Тоді це „любі, котрим вистачає і куреня для раю”. Якщо це шлюб, то яскравий. Як було між С.Бондарчуком та І.Скобцевою, між Горбачовими, тощо.
Якщо це спорт, то це непереможний моноліт футбольна команда київського „Динамо”1975 року: сумісність партнерів – найвища, порозуміння на рівні флюїдів. Залишаючись кожен самим собою гуртом створили найкращу команду, яка вигравала у всіх як їй того хотілося! Кожен гравець був продовженням мозкових звивин тренера на полі, і всі – як пальці на одній руці!
Підбор партнерів по місяцевим ритмам, у десятки, а можливо й більше разів, заощаджує і час, і гроші, і нервову енергію для досягнення мети.

Комфортність стосунків між партнерами

Кохання... дружба... ворожнеча... ненависть... Що породжує такі стосунки між людьми? Чисто фізична категорія – ритм! Будь-якому ритму притаманні інтенсивність, періодичність. Комплекс ритмів, що отримує кожен з партнерів на момент народження, характеризує якість енергетичного та інформаційного обміну, тобто стосунків. Або ж це доповнення, резонанс, поєднання, або протистояння, зіткнення, вже навіть на візуальному рівні!
Кожен ритм має цілком конкретні вимірюванні характеристики. Звичайно, кожна людина має свою енергетику. То що ж породжує ці ритми.?!.. Чи їх вимірювати? Багаторічні дослідження у самих різноманітних напрямках людської діяльності, виявили залежність комфортності стосунків між партнерами, від положення та динамічних характеристик деяких космічних тіл на момент народження.
Після комп’ютерного аналізу деяких параметрів космічних тіл на момент народження більш ніж 104 000 людей (на 1.01.2004р), відомих в історії Людства, та їх стосунки з іншими, відповідно літературним джерелам, були виділені такі складові комфортності та взаєморозуміння:

1 – Життєві цінності,
2 - Бачення проблеми,
3 – Стратегія в реалізації тактики та засобів при досягненні глобальної мети,
4 – Тактика та засоби для досягненні оперативної мети,
5 – Сила нервових процесів („довжина хвилі при спілкуванні”),
6 – Мобільність нервових процесів („частота хвилі спілкування”),
7 – Ефективність інформаційного каналу,
8 – Синхронізація активності нервових процесів,
9 – Середній рівень комфортності вищеназваних складових.

Якщо порівняти комфортність стосунків з їздою в автомобілі, то найкраще – ідеально прямий швидкісний шляхопровід, без спусків чи підйомів, поворотів, з максимальним комфортом і швидкістю, чудовим краєвидом зовні, приємним товариством та музичкою з середини...
Але ж це теорія, ідеал! Те недосяжне, як... міраж в пустелі, але ж, до цього, все ж таки, треба прагнути!

„Шлях” (див. графік на мал.1), яким майже 20 років „їхали” видатні спортсмени радянських часів Ірина Дерюгіна та Олег Блохін, закінчився так як і мав закінчитися – сумно, у порівнянні з початком...



Пара, що зовні уособлювала ідеальних людей свого часу, можливо під тиском громадської думки вболівальників 1/6 частини планети Земля зважилася свого часу на той крок.
Нижче, за тією ж схемою, розрахунки комфортності між іншими спортивними зірками.

На графіках малюнка нижче – „пункти зупинки” – порозуміння чи навпаки, при сумісному житті. Доречно підкреслити, що комфортність умовно поділена на п’ять рівнів: 0-20% = дуже погано, 21-40% = погано, 41-60% = середнє, 61-80 = добре, 81-100% = відмінно.

Для тих, хто ще у пошуках пари для себе, має знати: потрібен партнер, з відповідними енергетичними та інформаційними ритмами.
Тим, хто вже має „друге крило”, звичайно мають знати: де, коли і у якому місці, з якого приводу і чому вибухають емоції, виникає конфлікт. Недарма ж кажуть: „Якщо ви попереджені – то ви захищені!” А скільки таких прихованих мін на мінному полі життя, та „граблів у темних сінях стосунків”?!..
Звісно, чим менше з гори на гору, і чим вище і ближче той „highway” на графіку стосунків до 100% – тим краще. У парах, де все „височенько та рівненько”, і стосунки такі ж. Партнерам затишно, вони відчувають душевний спокій, добрий стан, коли „половинка поруч, і, навпаки.

Отже, для щасливого шлюбу необхідно знайти свого партнера з максимально можливою кількістю критеріїв що співпадають. Близькість ритмів – це взаємоповага, дружба, любов, і – навпаки. Ще у часи Київській Руси знали про зв’язок хворобливих нащадків з енергетично несумісними між собою батьками.
Природно, що вибір партнера це не лише шлюб. Вельми важливий вибір в спорті, політиці, виробництві, корпоративних стосунках. Наприклад, між В.О.Петровим, та його зірковим стрибуном С.Бубкою лише 38,4%, у О.Багача з І.А.Паламарчуком - 48%, І.Родніна (фігурне катання) з обома партнерами (О.Уланов та О.Зайцев) мала по 34%, Не склалося у Олімпійських чемпіонів Ю.Седих та Л.Кондратьєвою. і т.д. Прикладів – нескінченність. Але ж, кому що цікаве?
До позитивних прикладів можна віднести дуети „тренер-спортсмен”: метальники молота А.П.Бондарчук – Ю.Седих, скороходи Б.О.Яковлєв – А.Соломін. Обидві пари – за 70%!

Видеоинтевью А.М. Шимко:



ПРАКТИЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ ВИЩЕВИКЛАДЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ.


На сьогоднішній день, є можливість йти по мінному полю життя без втрат, або ж, з найменшими втратами фізичного чи / та психічного здоров’я. О.М.Шимком розроблені методи що допомагають уникати проблем ужитті.
Зокрема, є можливість прогнозування, констатації і коррекції психічного здоров’я за такими напрямками:
1 – вираховування комфортності стосунків з конкретним партнером* (8 параметрів),
2 – Додаткова інформація, коментар, характеристика партнера, перспективи стосунків, тощо,
3 – Попередній розрахунок дат народження партнерів (для шлюбу, „команди”, тощо), з заданим рівнем комфортності (50-60%, 60-70%, 70-80%, 80% і вище**), у заданому діапазоні років народження.

По прогнозу та корекції фізичного здоров’я:


4 – „Матриці на все життя”. Дискретність 1 місяцева доба.
5 – „Матриця” на 6 місяців”. Дискретність 1 календарна доба.
6 – „Матриця на 12 місяців”. Дискретність 1 календарна доба.
7 – „Матриця–Ромашка”. Рекомендації по плануванню направленності та інтенсивності спортивно чи оздоровчих тренувань, з урахуванням індивідуальних космічних ритмів, в тижневому, місячному, річному циклі. Дискретність – 1 календарна доба.
8 – „Матриця” „Аеробно-анаеробні можливості”. Рекомендації по часу для розвитку сили чи витривалості, з врахуванням міграції входу/виходу космічної енергії протягом доби, тижня, календарного місяця, місця проживання. Дискретність 1 хвилина.
9 – Список індивідуальних продуктів харчування, з урахуванням енергетики дня народження, рівня корисності та засвоєння організмом.
10 – Логічним продовженням „шляху до себе”, з метою покращення та вдосконалення себе, є рух.

В книгах «Ходьба к Здоровью, Мыслям и Медалям» (программа №10) – методика спортивно-оздоровчої ходьби, що випереджає сьогодення, апробована і дає чудові результати не лише в СНД, а й за кордоном протягом останніх 10 років.
Скороходи різних країн, використовуючи знання, що викладені в книгах, останні роки домінують на Олімпіадах, Чемпіонатах та Кубках світу, континентах своїх країн.
Зокрема, поляк Роберт Корженьйовські вже здобув три олімпійські золоті медалі (1996-2000р.р.), вже не говорячи про решту, Анастасія Джумєлка (Греція) олімпійське золото 2004р., Амір Хейргу та Хамід Кагрезі (Іран) посіли 1-2 місця на зимовому чемпіонаті Азії 2004р., Хатем Гола (Туніс) останні роки потрапляє у першу десятку скороходів Світу (у 2006 р. – 4 місце на Кубку Світу, у 2007 р.3 місце на Чемпіонаті Світу). Помітні успіхи скороходів інших країн, куди потрапили мої книги: Австралія, Чехія, Словакія, Великобританія, Швейцарія, Угорщина, США.
Список результативності триває. Коли на одному з сайтів в Інтернеті я знайшов фрагменти перекладу моєї книги – зрозумів, чому мені так подобається техніка лідера останніх 5-6 років іспанця Х.-Ф.Фернандеса. На цьому сайті немає методики тренувань: все правильно, техніка – це надводна частина айсбергу, бо під водою – значно більша його решта. „Далі ходити не треба” – все зрозуміло! Варто наголосити, що у першій шістці на чемпіонаті Світу 2007 року – 5 ходаків – іспаномовні, тобто саме їм той сайт є найбільш доступним
Інформація з книги корисна не лише скороходам. Принципи регуляції рухів, викладена тут, мають рацію для бігу (100 – 400 м., у тому числі і бар’єри), подовженню горизонтальних стрибків...

*) без урахування інформації про час і місце народження партнера, розрахунок провадиться по 6 показникам, якби то партнер народився в Києві, о 12 годині дня.

**) У подальшому, якщо буде знайдений партнер с рекомендованою датою, необхідно з’ясувати місце і час його народження.

Для більш повної уяви про сутність, значимість та широту питань, що потрапили в коло досліджень О.М.Шимка та уваги мас-медіа, нижче - їх перелік за останні роки:

1 – Газ. «Русский базар», (США), 2.11. 2000 г. – «Если невеста уходит к другому….», (В.Лабунский),
2 – Газ. «Факты», 20.11. 2000 г. – «Я советовал тренерам Сергея Бубки….»,
3 – Газ. «Сегодня», 06.03. 2001 г. – «Виновата ОНА – Луна!», (О. Думанская),
4 – Журнал «Команда», №2, 2002 г. – «Бубка как таковой», (В.Маевский),
5 – Газ. «Правда Украины», 22.02. 2002 г. – «Луна не на месте..», (В.Маевский),
6 – Газ. «Голос Украины», 22.06. 2002 г. – «На Земле по законам Луны», (Л.Опанасенко),
7 – Газ. «М. К. в Украине», 5.12. 2002 г. – «Матрица на всю жизнь», (А. Золозов),
8 – Газ. «Голос Украины», 28.12. 2002 г. – «Человеческие отношения под колпаком космоса»(Л.Опанасенко),
9 – Газ. «Україна молода», 21.03. 2003 р. – „Космос програмує життя кожного з нас”, (М.Орел),
10 – Газ. «2000»-СПОРТ-РЕВЮ 4.07. 2003 г. – Спорт. астролог А.Шимко «вычисляет» чемпионов по Луне. (М.Рудик)
11 – Газ. «Правда Украины», 31.07. 2003 г. – «Сенсация…Победу творят единомышленники»,
12 – Газ. «Сегодня», 31.07. 2003 г. – «Как пенсионерка стала чемпионкой», (О. Думанская),
13 – Газ. «ОГО», (Рівне) , 31.07. 2003 г. – «Я говорив, а ти не слухав”,
14 – Газ. „Рівне вечірній”, 1.08. 2003 р. – стор.18, Спорт.,
15 – Газ. «Сегодня» , 2.08. 2003 г. – „Почему врут гороскопы», стр.8, (А.Хоменко),
16 – Газ. «ОГО»,(Рівне), 7.08. 2003 р. – „Шахтар-чемпіон?”,
17 – Газ. „Рівне вечірній” , 8.08. 2003 р. – „Слухайтесь Місяця, інакше повипадають зуби”,
18 – Газ. „Рівне вечірній” 11.08. 2003 р. – „Спортивні новини”
19 – Газ. «МК в Украине», 20.08. 2003 г. – „Бриллиантовая нога из полтавского села Яреськи, (А. Золозов),
20 – Газ. «Правда Украины», 4.09. 2003 г. – „Ещё одна сторона Луны”, стр.24, (Ан. Маевский),
21 – Газ. «М. К. в Украине», 15.10. 2003 г. – «Есть чтобы жить, а не жить, чтобы есть», стр.26, (А. Золозов),
22 – Журн . «Олимпийск. Академия Ирана» 31.12.2003г. –
23 – Газ. «ВВ» 30.06.2004 г. – „А. ШИМКО: От Луны зависят наши результаты” (И.Корзюк)
24 – Журн. „Команда плюс” № 6, июнь 2004 г. – Чемпиона определит Луна? стр.54-55. (А.Еганов)
25 – Газ. «М. К. в Украине», 30.06.2004 г. – «Есть чтобы жить»
26 – Газ. «М. К. в Украине», все номера (15 шт.) за июль-октябрь 2004 г. - «Есть чтобы жить»
27 – Газ. „Евпаторийская здравница” 24.07.2004 г. – Откройте для себя Луну” (В.Лавренко)
29 – Кн. - спец. выпуск газ. «МК в Украине» 10.03.2005г. – «Есть чтобы жить»
30 – Газ. «Сегодня», 26.05. 2005 г. – «К здоровью – на ходулях» (Л.Божко),
31 – Газ. «Голос Украины», 23.06.2005 г. – «Отличники на ходулях» ((Л.Опанасенко),
32 – Газ. «Освіта» 29.06.2005 г. – «Як подбати про поставу» (Шимко О.)
33 – Газ. «Сегодня», 10.11.2005 г. – «Меню по звёздам» (Л.Божко) стр.17
34 – Газ. «Газета по-киевски» 05.11.2005 г. – «А вот бёдрами вилять не надо» (Н.Ионычева) стр.10
35 – Газ. «Вечірній Київ» 21.10.2005 г. – «Ходулі для математиків» (В.Давиденко), стор. 5
36 – Газ. «Освіта» 04.01.2006 г. – Там, де закінчуєтся асфальт (Шимко О.)
37 – Газ. «МК в Украине» 28.06.2006 г. – Мы – дети Галактики: Матрицы на всю жизнь
38 – Газ. «МК в Украине» 12.07.2006 г. – Мы – дети Галактики: Матрицы на всю жизнь
39 – Газ. «МК в Украине» 26.07.2006 г. – Мы – дети Галактики: Матрицы на всю жизнь
40 – Газ. «МК в Украине» 09.08.2006 г. – Мы – дети Галактики: Матрицы на всю жизнь
41 – Газ. „Евпаторийская здравница” 18.08.2006 г. .................................................
42 – Газ. „Урядовий кур’єр” 23.09.2006 г. – У тісних обіймах Місяця (Н.Махінчук).
43 – Газ. „Урядовий кур’єр” 21.10.2006 г. – Гармонія рухів удосконалює розум, або Чи вміємо ми ходити? (Н.Махінчук).
44 – Газ. «Киевские Ведомости» 21.04.2007 г. – Вдохновлённые Луной (Н.Куроленко).
45 – Журн. «Путеводитель по здоровой жизни» 11.05.2007 – «Шагом – марш!» (И.Тумаркина)
46 – Журн. «Путеводитель по здоровой жизни» 11.05.2007 – «Моя жизнь – в движении!» (И.Тумаркина)
47 – Газ. «Киевские Ведомости» 9.06.2007 г. «Двое под Луной» (Н.Куроленко).
48 – Газ. «Здоров’я і довголіття» 12-18.06.2007 г., «Навчіться жити в ногу з власними біоритмами» (Щерба М.)
49 – Газ. «Українська газета ПЛЮС» 18-24.10.2007 «Ходьба – ліки від старості» (Олійник Т.)
50 – Газ. «Здоров*я і довголіття» 27.11.2007 р. – «Девять правил здоровя і довголіття олени Чуб» 4 стор. (М.Щерба)
51 – Газ. «Здоровье – Мас-Медия» 14.02.2008 г. Хочешь стать стройным, тонким и бодрым? Ходи! (Лариса Божко),
52 – Газ. «День» 14.12.2007 г. - «Дом с одиноким камином» (Л.Заседа),
53 – Газ. «Новая Газета» 05.03.2008 «Хождение без мук» (
54 – Газ. «Українська газета плюс» 27.03.2008 , - «Чоловік без жінки – як Сонце без Місяця» Т.Олійник
55 – Газ. «Здоров’я і довголіття» 23.09.2008 (Не марнуйте життя на хвороби і страждання…» (Щерба М.)
56 – Газ. «Голос Украины», 31.12. 2009 г. – «Лунная зависимость…» (Л.Опанасенко),
57 – Газ. «Факты», 10.04. 2009 г. – «Почти час я показывал академику Амосову….», (О.Уставщикова)
58 – Газ. «Факты», 12.06.2009 г. «Три года я почти не поднималась с постели из-за повреждения позвоночника…», (О.Уставщикова)
59 – Газ. «Київська правда», 10.11.2009 р., «Дійти до мрії», (В.Ляховець),
60 – Газ. «Спорт ветеранів України», №4-5, травень 2010 р., «Героїня спортивної арени», (М.Давиденко).
61 – Газ. «ЕКСПРЕСС», 29.07.2010 р., «Найкраща пігулка – ходьба», (Олег Зубарук),
62 – Газ. «Рабочая газета». 20.08.2010 г., «На зарядку становись!», (Т.Хлебникова),
63 – Журн. «Добрий лікар», 26.08.2010 р. «Від сліз до сміху – півроку ходьби» (О.Зубарук).
64 – Газ. «Освіта», 15-22.09.2010 р. «Ніколи не пізно стати здоровим»,
65 – Газ. «Здоров`я і довголіття» 28.09.2010 р. – «Бажання бути здоровим – дужче за хвороби», 2 стор. (Л.Безверхня),
66 – Газ. «Рабочая газета». 19.10.2010 г., «И невозможное становится возможным», 4 стр. (В.Толокин),
67 – Газ. «Голос Украины», 28.10.2010 г., «Одинокие и толстые? Это не приговор» (Л.Опанасенко)
68 – Газ. «Демократична Україна», 11.03.2011 р., «Про еліксир молодості, місяцеві ритми та ходьбу заради здоровя» (Н. Зінченко),
69 – Газ. «День», 7.04.2011 р., «Секрети чемпіонки» (Н. Зінченко),


«Матриці на все життя»,
або про отримання додаткової енергії від Сонця та Місяця.




У Всесвіті один – мов перст,
Позаду маю інфузорій міріади,
Попереду – незліченність зірок,

Між ними – я, проліг, на повний зріст,
Два береги поєдную – як море,
Два космоси пов’язую – як міст.
(А.Тарковский)
(переклад О. Шимка)


Чи легко повірити на слово? Чи легко повірити в те, чого ми не здатні побачити, почути, відчути?... Впевнено можна сказати, що кожна нормальна людина відповість: «Ні!». І це буде правильним! Бо ми так майже всі побудовані – недовіряти! Набагато краще повірити, коли ми особисто чуємо: носом чи вухами, коли помацаємо пальцями чи покуштуємо на смак (вдаримося лобом, врешті-решт!), тобто задїюємо рецептори якогось із аналізаторів. Людина не має органу для сприйняття радіоактивності, радіо - чи телевізійних хвиль, але результати їх впливу добре відомі кожному.
Нас давно вже не дивують дослідження показників крові, екскрементів, ультразвукові обстеження, електоркардіограми, електороенцефалограми, рентген тощо. За останні роки додалося безліч комп`ютерних тестів... Ми не лише довіряємось таким тестам, - ми навіть керуємося їхніми рекомендаціями!
Інформація, що пропонується тут, сьогодні, ще із розряду несподіваного, неймовірного, особливо для непідготовленої людини: бо ж як це так, вірити у те, чого не бачиш, не відчуваєш!... Але результати цього, «невидимого» фактора нашого буття, як і сам фактор, відомі дуже давно і дуже добре. Цей фактор – Місяць! Це він здіймає товщу води у деяких місцях проток і на морях - океанах до 18 метрів(!), обумовлює на 90% шторми в Атлантиці.
Спеціальні дослідження (Шимко О., 1995-97р.р.) показали його причетність до землетрусів та їх сили, розподіленню місць у змаганнях на витривалість тощо. Офіційна медична статистика свідчить, що репродуктивна функція жінки, інфаркти, інсульти на 75-95% залежать від Місяця. Незалежні дослідження у різних країнах виявили зростання у певні дні зростання самогубств, аварій на транспорті, конфліктних ситуацій у побуті та на підприємствах, тощо.
Отже, чи потрібно вимірювати і враховувати те, що так впливає на живий і неживий світ планети Земля? Сучасна біоритмологія налічує у людини понад 300 біоритмів: від секунд до десятиліть. Найпростіші і зрозумілі кожному, наприклад, ритм заплющення очей, серцевих скорочень, дихання. З зовнішніх (екзогенних) ритмів, найбільш відомі, значимі і впливові ті, що співпадають з ритмами Місяця, Сонця і добовим обертанням Землі навколо своєї вісі.
Особливо сильний ритм, що скептично сприймається багатьма – місяцевий. Мало того, що цей ритм, як збільшувальне скло Місяць ретранслює на Землю всі космічні події, так він, як той «знервований тремтячий палець на гачку дробовика»: кожні 12-17 діб, змінює силу і спрямованість певних потоків.
Інтенсивність цих впливів залежить від пори року, доби, конфігурацій космічних тіл у просторі. Калейдоскоп комбінацій цих факторів, як додає і відбирає енергію живого організму, так і компенсує один одного. Вони впливають постійно і серйозно, позитивно і негативно.
«Допомагають» захворіти, видужати і навіть... померти! Чи можливо виміряти всі ці хитросплетіння, що впливають на людину супроводжуючи її від народження і до самої смерті?
Так, можливо, і навіть у цифровому значенні! У плутанині переміщення космічних тіл, кожне з них, по-своєму, викликає відгук певного органу чи системи. Знаючи індивідуальні космічні ритми свого дня народження, можна уникнути неприємностей зі здоров`ям, «підстелити соломки», чи навпаки – навмисно спробувати «стрибнути вище голови», запланувати максимум активності!


На мал.1 («Сонячна матриця»), принципова крива, що відображує динаміку додаткової енергетики від Сонця протягом календарного року. У період, коли індивідуальна крива зростає до максимуму, людина може дозволяти собі майже все в фізичному чи емоціональному розумінні. У такі періоди, наприклад, навіть невідомі до того дня спортсмени, отримують раптові, на погляд спеціалістів, свої найяскравіші перемоги чи перевершують рекорди. Пересічна, неспортивна людина чудово почувається, і також відчуває і, неусвідомлено, може проявляти себе як герой! Зворотній бік такої медалі – протифаза, коли крива близька до свого мінімуму, за 10-15 діб «до», та 15-45 діб «після» проходження «нульової» точки, так званої «ями». Це - час занепаду життєвої, фізичної, емоційної та інших активностей.
Тут, за найкраще, буде заздалегідь спланувати зниження активності, «відпустку», „канікули”, «сховатися на печі», чи «за парканом», пересидіти, знизити активність.
За 1-2 місяця перед такою «ямою» корисно зробити профілактику та «тех-догляд» стану свого здоров`я. З роками цей період, на жаль, збільшується. У такі дні людину може «наздоганяти» незрозумілий «облом», меланхолія, депресія. Чомусь не вистачає енергії, загострюються хронічні та проявляють себе нові захворювання. Літні, ослаблені та хворі люди... навіть йдуть з життя. Саме у такі свої «енергетичні ями» втрапили, наприклад, Л.Биков (1979р.), А.Собчак (2000), В.Лобановський і Д.Кіпіані (2001), Є.Кучеревський (2006), прикладів не злічити!… Спортсмени з труднощами виконуючи завдання тренерів, конфліктують з ними, хворіють, знижують свою результативність, зазнають поразок, травмуються...
Визнані лідери та претенденти на найвищі нагороди – раптово для себе та інших, «за незрозумілих причин» чомусь програють найважливіші змагання свого життя (яскраві приклади: Є.Аржанов, С.Бубка, О.Зубрилова, брати Клички та інші зірки різних рівнів, років та країн). Причини, звичайно завжди є, але одна з не останніх – вплив ритмів Місяця!
На мал. 2 («Місяцева матриця»), аналогічна крива, що відображає динаміку місяцевої енергетики. «Правила поведінки» - такі ж як і з Сонцем. При накладанні «піків» Сонця та Місяця, стан фізичного здоров`я людини – найвищий!
Небезпечний період,, коли вони співпадають у протилежній, нижній частині графіка: «на нулю». Це тут краще уникати геройства та подвигів, бо занадто велику ціну за них треба віддати.
Відповідно, при неспівпаданні напрямків кривих сонячної та місяцевої енергетики, коли один ритм у „ямі” а інший на „вершині” - відбувається деяка компенсація можливих проблем та неприємностей із здоров`ям.
Дата народження дана нам батьками. Сонце і Місяць - Космосом (хтось називає це богом, надрозумом – будь ласка!), фактори, на які ми вплинути нездатні, а от враховувати їх – і розумно і доцільно. Бо безглуздо боротися з природою – все одно програєш, а вдосконалюючи себе за її законами, ми чинимо мудро. Ритми Сонця та Місяця – індивідуальні матриці, отримані при народженні один раз і на все життя. Отже, вже маючи свої «Матрицї..», залишається час від часу поглядати в нічне небо, порівнювати форму Місяця із «Матричною..», та раціонально планувати свої дії та вчинки.
Все досить просто і відомо коли «в бійку-атаку», на «передній край», а коли «зализувати рани», «піти у відпустку», «пересидіти в тилу», відновити сили та накопичити додаткові....
Так що, на все добре, і нехай щастить!

Впливає особливо Місяць на усіх…
Та коли низько над Землею він
До божевілля здатен довести!…

(«Отелло», Шекспір)

Припливи є у справах у людських.
І лише той перемагає всіх,
хто знає про той ритм заздалегідь!

Про це казав ще нам Шекспір!
Та складність для усіх –
враховувати і передбачувати їх!


(Байрон)
(Переклад О.Шимка)


E-mail: [email protected]
(044) 236 11 93; (097) 905 88 08 (093) 210 90 33
Шимку Олександру Мусійовичу.